Z akých dizajnových prvkov pozostáva Váš projekt?

Prvý dojem je kľúčový a na jeho vytvorenie často postačí zopár sekúnd. Nepremeškajte príležitosť a zanechajte vo Vašich zákazníkoch ten najlepší výsledný efekt, ktorému zodpovedá Váš jedinečný vizuál.

(?)

Profesionálny návrh loga reprezentujúceho know-how vášho projektu+ dizajn manuál.

(?)

Grafická interpretácia vizuálu a celkového fungovania rozhrania webovej stránky

(?)

Vizitky, brožúry, letáky, zakladače a iné reklamné a propagačné predmety.

(?)

Unikátny návrh vonkajšej podoby produktov a obalovej technológie.

(?)

Intuitívne užívateľské rozhranie pre Vašu webovú alebo mobilnú aplikáciu / software / systém...

Poďme ďalej alebo stlačte ENTER

Prinášate svojím zákazníkom čitateľský obsah alebo produkty / služby?

Jednoduché ovládanie je pre nás prioritou. Umožnite vašim zákazníkom intuitívne využívať a pristupovať k vašim službám z akéhokoľvek miesta alebo zariadenia. Pričom úpravu obsahu zvládnete behom pár kliknutí myšou. Tak jednoduché... stačí si len vybrať.

(?)

Tvorba statickej webstránky často určenej ako portfólio bez možnosti úpravy vlastníkom.

(?)

Redakčný systém vám umožní spravovať vašu stránku vďaka jednoduchému administratívnemu prostrediu. Môžete tak pridávať články, fotografie či robiť iné úpravy bez nutnosti zasahovania do kódu programátora. Platforma je určená pre stránky reprezentujúce firemnú identitu, blog, portfólio a iné.

(?)

Systém, ktorý umožňuje na stránku pridávať a spravovať vaše produkty alebo služby, nastavenie fakturačných údajov, údajov pre dopravu, zobrazovanie notifikácií o stave objednávok... Platforma je určená pre internetové obchody, stránky s možnosťou rezervácie a iné.

(?)

Prispôsobenie webstránky pre plynulé zobrazenie na všetkých druhoch mobilných zariadení s ľubovoľnou uhlopriečkou + optimalizácia pre dotykové zariadenia.

Poďme ďalej alebo stlačte ENTER

Máte pocit, že potrebujete niečo viac? Nech sa páči...

Dajte svojmu projektu úplne nový rozmer. S týmito doplnkami bude Váš web dostupný (takmer) pre všetkých a dokážete tak uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

(?)

Optimalizácia stránky pre organické zvýšenie návštevnosti a viditeľnosti vo vyhľadávačoch.

(?)

Fungovanie stránky vo viacerých jazykoch podľa vlastného výberu.

(?)

Formulár slúži na komunikáciu medzi vami a návštevníkmi stránky s cieľom poskytnúť im komplexnejšie informácie (získanie potrebných údajov či formy žiadosti).

Poďme ďalej alebo stlačte ENTER

Chcete svoje zážitky, skúsenosti alebo rady zdieľať s publikom a udržať si tak jeho pozornosť?

Sociálne média sú dnes označované za svetový fenomén. Využite ich neuveriteľný dosah a široké možnosti propagácie už dnes a nechajte svoje publikum rásť spolu s Vami.

(?)

Vytvorenie a správa Facebook stránky. Administrácia zahŕňa publikovanie príspevkov, správu reklamného účtu, propagáciu príspevkov a komunikáciu v rámci stránky.

(?)

Vytvorenie a správa profilu na Instagrame. Administrácia zahŕňa publikovanie príspevkov, správu reklamného účtu, propagáciu príspevkov, interakciu v rámci obsahu.

(?)

Tvorba natívneho PR článku s využitím vami zadaných kľúčových slov, ich dôkladnej analýzy, gramatickej a štylistickej korekcie.

Poďme ďalej alebo stlačte ENTER

Aký priestor Vám vyhovuje najviac?

Nemáte radi obmedzenie? Ani my nie! Preto pre Vás vyberieme tú najlepšiu dostupnú variantu hostingu a overíme dostupnosť a cenu Vašej domény. Vyberte si jednu z možností a všetko ostatné nechajte na nás.

(?)

Webová adresa, na ktorej sa daná stránka nachádza. Doménu zabezpečuje spoločnosť Websupport.

(?)

Dátové úložisko, na ktorom sa nachádzajú všetky súbory tvoriace web stránku. Hosting zabezpečuje spoločnosť Websupport.

Poďme ďalej alebo stlačte ENTER